Bir Günde İnşaat : Hazır Ev Kiti

Amazon’dan gelen bu kit size sadece 8 saat içinde bir konuk evi inşa etmek için ihtiyacınız olan her şeyi verir.

Yaratıcılık için sınırsız olanaklar var ve daha deneyimli DIYers için, denemek için cesaret edenler için inşa edilmeyi bekleyen daha büyük bir proje var: Arka bahçeniz için bütün bir misafirhaneye ne dersiniz?

Tüm hayatınızı böyle küçük bir alana taşımaya hazır değilseniz, asla korkmayın: Onu bir konukevine, stüdyoya, bahçe evine, havuz evine veya kalbinizin arzuladığı her şeye dönüştürebilirsiniz. Ayrıca, Amazon’daki tüm parçaları ve talimatları satın alabilirsiniz.

Sadece 172 metre karelik alanda, küçük alan gerçekte sığacak kadar küçüktür, ancak depolama için ya da sadece eğlence için kullanılmış olsun, yine de kullanışlı olması için yeterli alana sahiptir. Tanımda, planlar bu iki yapının, iki yetişkin iş için bir araya geldiğinde, tam olarak olması için sekiz saat içinde bir günden daha kısa bir sürede inşa edilebileceğini söylüyor.

Bu DIY evine HVAC veya elektrik gibi ekstra bir şey eklemek istiyorsanız, bunu kendiniz yapmanız gerekir – bu olanaklardan hiçbirini içermez. Ancak, bir şey varsa, bu ev geliştirme becerilerinizi geliştirmek için harika bir yoldur.

AMAZON Ev Kiti 7,250.00 $

ŞİMDİ SATIN AL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir